1398/09/25
همایش محوری" وحدت ، بصیرت و ولایت مداری، در گام دوم انقلاب اسلامی ویژه اهل سنت" گرامیداشت یوم الله نهم دیماه در استان گلستان برگزار میشود

اهل سنت نقش کلان و ارزنده ای را در مبارزات دوران پیروزی انقلاب اسلامی ، حفظ و پایداری این نظام الهی برعهده داشته است.

جلسه هماهنگی مربوط به این همایش صبح روز یکشنبه 24 آذرماه 1398 با حضوردستگاههای ذیربط در سالن جلسات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان برگزار شد.

اهل سنت نقش کلان و ارزنده ای را در مبارزات دوران پیروزی انقلاب اسلامی ، حفظ و پایداری این نظام الهی برعهده داشته است.

حجه الاسلام والمسلمین دکتر احمدی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان با اشاره به اهمیت موضوع روشنگری و تبیین اهداف و نیز مؤلفه های قدرت انقلاب اسلامی برای آحاد جامعه خصوصا نوباوگان این مرز و بوم گفت : اهل سنت سهم کلان و نقش ارزنده ای را در مبارزات دوران پیروزی انقلاب اسلامی ،  حفظ و پایداری این نظام الهی برعهده داشته و در مقاطع حساس ، وحدت را سرلوحه کار خود برای غلبه بر دشمنان این مرز و بوم قرار داده است .

ایشان خاطر نشان کرد ؛ در برهه حساس کنونی ، دشمن مترصد فرصت برای ضربه زدن است . دشمن از بهره مندی نظام از رهبر فرزانه ، قدرت مردم  ولایی ، قدرت دفاعی کشور آگاه بوده و توان مقابله در این عرصه ها را ندارد و میداند با شعله آشوب و اغتشاش به جایی نمی رسد و  می بینیم به ناچار در حوزه نرم تلاش می کند. .لذا بر همه مان تکلیف است تا برای خنثی کردن توطئه های دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی اقدامات هوشمندانه ای  انجام بدهیم . یکی از این اقدامات، ظریف نمایش وحدت شیعه و سنی و ولایتمداری آنان است تا دشمن را نا امید و سرافکنده نماییم .

وی با اشاره به موضوع برگزاری همایش در منطقه مرزی سنی نشین اینچه برون گفت : یکی از برنامه های شاخص و اصلی ستاد که با رویکرد ملی در نظراست برگزار گردد همایشی با موضوع " وحدت ، بصیرت و ولایت مداری، در گام دوم انقلاب اسلامی ویژه اهل سنت" است .و از اصلی ترین پیام این همایش همانا ناامید کردن دشمنان در آن سوی مرزها ست  که مرزهای ایران مستحکم است 


خروج