1397/12/25 :: ٠٧:٤٦                                                                                                                                                                                                    

آیین اختتامیه جشنواره رسانه ای چله انقلاب/ارسال 344 اثر به جشنواره رسانه ای چله انقلاب

آیین اختتامیه جشنواره رسانه ای چله انقلاب اسلامی در گرگان برگزارشد.

آیین اختتامیه جشنواره  رسانه ای چله انقلاب/ارسال 344 اثر به جشنواره رسانه ای چله انقلاب

 آیین اختتامیه جشنواره  رسانه ای چله انقلاب اسلامی امروز با حضور معاون آموزش و پژوهش سازمان تبلیغات و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی و اهلی رسانه ای استان گلستان در گرگان برگزارشد.

هادی علمدار  مدیر خانه مطبوعات گلستان در این مراسم اظهار کرد:  344 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده بود که120 از این تعداد  اثر در بخش مکتوب و مجازی ، 182 اثر در بخش عکس و 42 اثر در بخش چند رسانه ای بوده است.

وی افزود: تعداد 15 نفر از فعالان رسانه استان در این جشنواره حائز رتبه های برتر شدند.

مدیر خانه مطبوعات استان در ادامه اذعان کرد: جایگاه رسانه در کشور بویژه در استان گلستان در آنجا که باید نیست و باید بازخوانی شود.

وی ادامه داد:  سهم رسانه باید در اسناد بالادستی استان دیده شود.

هادی علمدار با اشاره به ضرورت ارتقاء مهارت اهالی رسانه استان گفت:  اولویت سال آینده خانه مطبوعات مسائل آموزشی است تا بتوانیم توانمندی های اهالی رسانه را بالاببریم.

 

پایگاه خبری  تحلیلی گلستان ما در این جشنواره موفق به کسب دو مقام شد که عبدالجواد عموزاد خلیلی در بخش خبر به  رتبه اول دست یافت.

 و در بخش گزارش دستاوردهای انقلاب اسلامی طاهره حاجی محمد علی  موفق به کسب مقام سومی به همراه لوح تقدیر و جایزه نقدی  شد.

«حجت‌الاسلام نورالله ولی ‎نژاد» ب اظهار کرد: رسانه‎ها در مسیر تبیین اهداف انقلاب اسلامی همواره مثمر ثمر بودند.

 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان ادامه داد: خبرنگاران انقلابی افسران جنگ نرم در فضای مجازی هستند و با تلاش بی‎وقفه خود نسبت به تبیین اهداف مقدس جمهوری و مقابله با هجمه‎های بی‌شمارِ دشمنان انقلاب می‎پردازند.

 

حجت‎الاسلام ولی نژاد یادآور شد: اصحاب رسانه را در تبلیغات اسلامی به‌عنوان همکاران فرهنگی خود می‎بینیم که در مسیر تبیین اهداف سازمانی و ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی با ما همکاری می‎کنند.

 

وی بابیان اینکه انقلاب اسلامی پرشکوه‎ترین نظام و مردمی‎ترین نظام را در جهان ایجاد کرده است، گفت: رسانه‌ها می‌توانند در مسیر تبیین و تبلیغ ارزش‎های اسلامی و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و راه رسم درست زندگی کردن بسیار مؤثر باشند.


خروج