1398/08/13 :: ١٢:٤٢                                                                                                                                                                                                    

خروش گلستانی ها در حماسه بزرگ یوم الله 13 آبان

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان ،راهپیمایی سراسری یوم الله ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی امروز دوشنبه همزمان با سراسر کشور با شرکت اقشار مختلف مردم شیعه و سنی، دانشجویان و دانش آموزان گلستانی در گرگان و36نقطه شهری و روستایی این استان آغاز شد

خروش گلستانی ها در حماسه بزرگ یوم الله 13 آبان

در این آیین ضد استکباری، دانش آموزان، دانشجویان، فرهنگیان و اساتید دانشگاه‌ها، مدیران و کارکنان دستگاه‌های دولتی و غیردولتی و اقشار و گروه‌های مختلف مردمی گلستان یکپارچه و متحد با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل بار دیگر نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی به دنیا اعلام کردند. 

آن ها همچنین با شعارهای الله اکبر خامنه‌ای رهبر، مرگ بر ضد ولایت فقیه، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، این همه لشگر آمده به عشق رهبر آمده، ای رهبر آزاده آماده ایم آماده، ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند با آرمان‌های امام راحل و ادامه راه مسیر انقلاب با پیروی از ولایت فقیه و مقام معظم رهبری تجدید بیعت کردند.

در گرگان راهپیمایی روز دانش‌آموزان با تجمع و حرکت شرکت کنندگان از میدان شهرداری آغاز شد و شرکت کنندگان در طول مسیر تا مصلی نماز جمعه ضمن گذر از خیابان شهدا، چهارراه شهدا و خیابان ۳۰ متری رسالت شعارهای مناسبتی این روز را سر دادند.

قرار است در پایان مراسم در گرگان حجت‌الاسلام ابراهیم رازینی، بازرس و دستیار ویژه مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی برای راهپیمایان سخنرانی کرد.

۱۳ آبان که به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی نام‌گذاری شده، یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است.

۱۳ آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام در سال ۱۳۵۸، تبعید رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) به دست رژیم پهلوی در سال ۱۳۴۳ به ترکیه و بزرگداشت شهادت دانش‌آموزان معترض به ظلم و ستم ستمشاهی و استعمار و دخالت های آمریکا در امور داخلی ایران در سال ۱۳۵۷ است


خروج