1399/06/30

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استلان گلستان به مناسبت هفته دفاع مقدس

چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس و تقارن آن با ایام اربعین حسینی و نیز تحولات اخیر منطقه را در حالی پیش رو داریم که مردان و زنان ایرانی در جنگی نابرابر در دوران هشت سال دفاع مقدس و نیز سالهای اخیر با تحریم های ظالمانه استکبار جهانی توانستند حماسه ماندگار در تاریخ برجای بگذارند.

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استلان گلستان به مناسبت هفته دفاع مقدس

چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس و تقارن آن با ایام  اربعین حسینی و نیز تحولات اخیر منطقه را در حالی پیش رو داریم که مردان و زنان ایرانی در جنگی نابرابر در دوران هشت سال دفاع مقدس و نیز سالهای اخیر با تحریم های ظالمانه استکبار جهانی توانستند حماسه ماندگار در تاریخ برجای بگذارند.

 غلبه بر دشمن در جنگی که تنها یک سال و نیم از پیروزی انقلاب اسلامی آغاز شد و هشت سال به طول انجامید بدون ولایت پذیری و وحدت امت اسلامی میسر نبود.

 ملت ایران اعتقاد راسخ دارند که دفاع مقدس در امتداد راه نهضت عاشورا قرار دارد و از این رو دفاع مقدس  تاریخ طلایی در انقلاب  اسلامی به شمار می رود که می توانیم از صفحه صفحه رشادت های مردان و زنان ایرانی در این مقطع  درس گرفت.

 مکتب ایثار و رشادت در قالب « دفاع همچنان باقی است» در کالبد جامعه انقلابی ملت ایران باعث شده است که امروز در جنگ های تحمیلی اقتصادی و تحریم های ظالمانه استکبار جهانی ملت ایران سربلند باشند و استوار در مسیر اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایستادگی کند.

 امروز در پشت سر ایثارگران دفاع مقدس، مدافعان حرم، ایثارگران عرصه اقتصادی و ایثارگران عرصه سلامت ایستاده اند تا پرچمی که امام خمینی (رحمه الله علیه) با تاسی از اباعبدالله الحسین (علیه السلام) و با آرمان ایستادگی در برابر ظلم و استکبار برافراشته است به دست منجی بشریت برساند.

 شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان با این بیانیه بر این مهم تاکید دارد که امروز وظیفه همه آحاد جامعه است که پس از گذشت چهل سال  از گرامیداشت هفته دفاع مقدس از آرمان های بلند شهدای شیعه و سنی و اقوام مختلف اصیل ایرانی فارس، ترک، و بلوچ، مرد، لر و گیلک، سیستانی و ترکمن و غیره که به تاسی از تفکر امامین انقلاب ترسیم شده است صیانت کنند.

 

دشمنان انقلاب اسلامی شجاعت و غیرت زنان و مردان ایرانی را در هشت سال دفاع مقدس دیده و ضرب شست همت و مردانگی را در جنگ نابرابر از دلاورمردان آن روزهای سخت انقلاب چشید و از این رو به خیال خام خود به دنبال تفرقه و شکست صفوف به هم پیوسته ملت مسلمان از حول محور ولایت با جنگ های نامرئی نفاق و بهره گیری از فضای مجازی است و از این رو تمام تلاش خود را برای نارضایتی مردم از نظام با بهره گیری ازعوامل نفوذی و منافقان داخلی، فشارهای بین المللی و بزرگ نمایی مشکلات کشور از طریق شبکه رسانه های معاند نظام مقدس جمهوری اسلامی  به کار بسته است اما قطعا همانطور که خداوند در قرآن کریم وعده داده است «يَنْصُرَكَ اللَّهُ نَصْراً عَزِيزاً» پیروزی نهایی زیر پرچم مقدس انقلاب اسلامی محقق خواهد شد و اینبار به جای خرمشهر گلبانگ الله اکبر را در بیت القدس سرخواهیم داد./


خروج