1398/02/21 :: ٠٨:٠٢                                                                                                                                                                                                    
راهپیمایی گلستانی‎ها در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی

راهپیمایی کلاله ای ها در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی

کاسه صبر مردم استان گلستان نیز همانند دیگر ملت ایران از بدعهدی آمریکا و اروپا در برجام به پایان رسید و امروز پس از نماز جمعه در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی راهپیمایی کردند.

راهپیمایی کلاله ای ها در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان، شریان‎های امید بار دیگر به جامعه انقلابی ایران تزریق شد و امروز مردم استان گلستان همانند دیگر مردم ایران در میادین نمازجمعه  انزجار خود را از اقدامات خصمانه آمریکا و اروپایی نشان دادند.

ملت ایران که در طی یک سال گذشته بارها و بارها در میادین نمازجمعه نسبت به اقدامات خصمانه دشمنان و مستکبران جهانی اعتراض‎های خود را در قالب راهپیمایی و اعلام بیانیه نشان داده بودند امروز در نخستین نمازجمعه ماه مبارک رمضان از اقدام اساسی و متقابل شورای امنیت ملی در برابر این عناد و دشمنی مستکبران حمایت کردند.

این حمایت بارقه‎ای از امید را در دل دولتمردان انقلابی زنده کرد  که اعتلای اهداف انقلاب اسلامی در پشت هیچ سدی باقی نمی‎ماند.

کاسه صبر مردم استان گلستان نیز همانند دیگر ملت ایران امروز از برجام آمریکایی و اروپایی به پایان رسید و با شعار «مرگ بر آمریکا» و حمایت از اقدام هوشمندانه شورای امنیت ملی نشان دادند که این ملت با نظام خود عهدی ناگسستنی دارد.

شاید چنین اقدامات انقلابی در زمانی که استکبار با تمام وجود خود دشمنی را به ملت ایران روا داشته منجر به آن شود که انگیزه ملت ایران برای مقاومت در بحران اقتصادی دوچندان افزایش یابد.

مردم مومن و انقلابی و روزه‎دار در میادین نمازجمعه امروز استان گلستان به میدان آمدند  و بار دیگر در مسیر انقلاب و دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام آمادگی کردند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان در گفت‎وگو با خبرنگاران اظهار کرد: روحیه قلدری و ستمگری در آمریکا حاکم است و در هیچ جای عالم به هیچ کشوری ترحم نکرده است.

حجت‎الاسلام نورالله ولی‎نژاد با بیان اینکه آمریکا همواره به دنبال استعمار کشورها بوده، متذکر شد: در جریان برجام آمریکا تخلف آشکاری را انجام داد و ایران یک سال صبوری و خویشتن‎داری کرد.

وی ادامه داد: پس از آنکه آمریکا از معاهده بین‎المللی برجام خارج شد اروپایی‎ها نیز در قالب برجام کاری را انجام ندادند و این امر منجر به آن شد که پس از گذشته یک سال صبر ملت ایران لبریز شود و برای اروپایی‎ها زمان دو ماهه را مشخص کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان خاطرنشان کرد: اروپایی‎ها به دلیل ترس و هراس از آمریکا و حفظ منافع خود در این مدت قدم مثبتی برنداشتند و از این رو صبر ایران در مدت یک سال به پایان رسیده و مدت زمان مشخص برای اقدام متقابل عنوان کرده است.

ولی‎نژاد گفت: ایران در بیانیه شورای عالی امنیت ملی مشخص کرده که اگر اروپا به تعهدات بین‎المللی پایبند نبود و اثبات نکرد که در برجام پایبند است لذا ایران قدم‎های بعدی را برخواهد داشت.

وی با بیان اینکه در این بدعهدی‎ها ایران باید به شرایط قبل از تحریم‎ها برگردد، افزود: مردم بزرگ ایران پشت سر نظام و حکومت استوار رهبر خود  حمایت می‎کنند و در مسیر دفاع از سیاست‎های کلان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کوتاهی نخواهند داشت.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان متذکر شد: راه و اندیشه حضرت امام( ره) در دل این مردم باقی مانده است و این حضور مردم نشان می‎دهد که ملت ایران از نظام خود دفاع می‎کنند و این ملت همواره در حال مبارزه با آمریکا است و آمریکایی‎ها نیز بدانند که در بین افکار ملت ایران، جایگاهی ندارد.

ولی‎نژاد گفت: ملت ایران برای آمریکا هیچ ارزشی قائل نیست و آمریکا در نزد ملت ایران یک رژیم منفور است.

وی افزود: دولت آمریکا همچنان غیرقابل اعتماد است و این کشور یک پرونده قطوری از بی‎اعتمادی در نزد ملت ایران دارد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان به 40 سال دشمنی آمریکا اشاره کرد و تاکید کرد: در این مدت آمریکا هرچه توانست برعلیه انقلاب اسلامی انجام داد و از تروریست‎ها، معاندین و مخالفان این نظام هم حمایت کرد.

ولی‎با اشاره به اینکه آمریکا هیچ دلیل آشکاری برای  عبور از معاهده بین‎المللی برجام نداشت، افزود: با وجود اینکه کشورهای اروپایی نیزدر برجام  همراه آمریکا بودند اما آمریکا این کشورها را نیز پشت سر گذاشت.


خروج