1398/04/30 :: ٠٨:٢١                                                                                                                                                                                                    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان گنبدکاووس

مسجد محوری اولویت ادارات تبلیغات اسلامی در گام دوم انقلاب

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گنبدکاووس با اشاره به اینکه مساجد به عنوان سنگرهای بزرگ انقلاب باید برای حضور بیشتر جوانان مهیا شوند، گفت: مسجد محوری اولویت ما در گام دوم انقلاب است.

مسجد محوری اولویت ادارات تبلیغات اسلامی در گام دوم انقلاب

حجت‌الاسلام را دیلمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به اینکه تعمق بخشی اقدامات فرهنگی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی یکی از رویکردهای اداره تبلیغات اسلامی در سال جاری است، اظهار کرد: وقتی رهبر معظم انقلاب آسیب‌های اجتماعی را یک اولویت برای دستگاه‌های فرهنگی می‌دانند ما در سازمان تبلیغات اسلامی باید به طریق اولی این موضوع را در دستور کار خود قرار دهیم.

وی با بیان اینکه برای اقدام مناسب در این حوزه وزارت کشور و سازمان تبلیغات اسلامی در یک اقدام مشترک پایگاه‌های فرهنگی و اجتماعی را در سکونتگاه‌های غیر رسمی ایجاد کرده‌اند، افزود: در استان گلستان نیز 6 پایگاه فرهنگی اجتماعی راه‌اندازی شده است که سه پایگاه آن در گنبدکاووس قرار گرفته است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گنبدکاووس با تاکید بر اینکه برگزاری کارگاه‌های جلوگیری از طلاق، پیشگیری از اعتیاد، مهارت‌های فرزندپروری و همسرداری، نشست‌های بصیرتی، آموزش قرآن و عقاید، اشتغال آفرینی، دوره‌های آموزشی بهداشت عمومی و فردی از جمله فعالیت این پایگاه‌هاست، خاطرنشان کرد: این پایگاه‌ها توانسته‌اند از زمان راه‌اندازی تا کنون ارتباط بسیار خوبی با مردم این مناطق برقرار کرده و فعالیت‌های خوبی را نیز اجرایی کنند.

نخستین قرارگاه فرهنگی محرومیت‌زدایی در سیل اخیر در سطح کشور را در گنبدکاووس راه‌اندازی کردیم

دیلمی مسجد محوری را محوریت ادارات تبلیغات اسلامی در گام دوم انقلاب دانست و تاکید کرد: تلاش کرده‌ایم با نگاه ویژه به مسجد تلاش کنیم این سنگر بزرگ انقلاب را برای حضور جوانان و نوجوانان بیش از گذشته آماده و مهیا کنیم.

وی با اشاره به اینکه نخستین قرارگاه فرهنگی محرومیت‌زدایی در سیل اخیر در سطح کشور را در شهرستان گنبدکاووس راه‌اندازی کردیم، ادامه داد: این قرارگاه با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور و نماینده رهبر معظم انقلاب برای بازدید از مناطق سیل‌زده استان گلستان افتتاح شد و توانست گام‌های بزرگی را برای خدمت رسانی به این مناطق بردارد.


خروج