1398/07/23

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان کلاله :پایه های استقلال کشور در سیزدهم آبان شکل گرفت.

حجت الاسلام مجید حسین پور با اشاره به ضرورت ایجاد زمینه حضور حداکثری اقشار مختلف جامعه در مناسبت های ملی ، انقلابی و مذهبی گفت : چهره واقعی و جنایات آمریکا برعلیه مردم مظلوم جهان به هیچ عنوان قابل پوشش نیست.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان کلاله :پایه های استقلال کشور در سیزدهم آبان شکل گرفت.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان کلاله در نشست خبری با پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت : ملت ایران با حضور گسترده در راهپیمایی 13 آبان ماه سالجاری اقتدار خویش را به رخ استکبار جهانی می کشانند.

حسین پور اظهار داشت : در راستای برگزاری راهپیمایی با شکوه 13 آبان در شهرستان کلاله ادارات و نهادهای این شهرستان باید از امکانات خویش برای برگزاری هر چه بهتر این راهپیمایی استفاده کنند.

وی ادامه داد : در راهپیمایی 13 آبان ، ملت ایران خشم و انزجار خویش را نسبت به استکبار جهانی به نمایش می گذارند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کلاله تصریح کرد : سیزده آبان در واقع منشاء تحولاتی در روند تاریخی ایران است که پایه های استقلال کشور و استکبارستیزی انقلاب اسلامی را شکل داده است.

وی با استناد به فرمایشات حضرت امام راحل حضرت امام خمینی (ره)،بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در اهمیت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی فرمودند : با اطمینان می گویم که اسلام ، ابرقدرتها را به مذلت می کشاند.

 

حسین پور در پایان با بیان اینکه حفظ و صیانت از نظام اسلامی بخش های مختلفی دارد ، ادامه داد : همه در نگهداری از نظام اسلامی نقش دارند و باید آن را به عنوان تکلیفی بدانیم که دارای اهمیت است.


خروج