1398/11/08

۸۵۰ برنامه به مناسبت ایام دهه فجر شهرستان کردکوی برگزار می‌شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردکوی گفت: در سطح این شهرستان بالغ بر ۸۵۰ برنامه فرهنگی، مذهبی و ورزشی برای ایام دهه فجر تدارک دیده شده است.

۸۵۰ برنامه به مناسبت ایام دهه فجر شهرستان کردکوی برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان، حجت الاسلام غلامحسین محمودی در نشست با ستاد خبری فجر استان گلستان اظهار کرد: دهه فجر امسال با ایام فاطمیه مصادف شده است و تمامی مراکز فرهنگی و مذهبی با مناسبت های فاطمیه به برنامه می پردازند.

وی ادامه داد: همچنین در این ایام گرامیداشت شهادت سردار سپهبد قاسم را شاهد هستیم و شهادت این شهید بزرگوار به برنامه های دهه فجر رنگ و بوی دیگری داده است.

حجت الاسلام محمودی ابراز داشت: در سطح شهرستان کردکوی بالغ بر 850 برنامه فرهنگی، مذهبی و ورزشی برای ایام دهه فجر تدارک دیده شده که نسبت به سال گذشته 20 درصد افزایش داشته داست.

وی با بیان اینکه در سطح شهرستان 14 کارگروه برای برنامه های دهه فجر راه اندازی شده است، افزود: برگزاری 40 ختم قرآن به یاد شهدای انقلاب، دفاع مقدس و شهدای حرم، برپایی 25 محفل قرآنی در سطح شهر و روستا، برگزاری مراسم گرامیداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی در 55 مسجد در 21 بهمن برنامه خواهیم داشت.

رئیس شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی کردکوی به برگزاری 400 نشست مختلف در سطح شهرستان کردکوی خبر داد و یادآور شد: برگزاری  110 برنامه به مناسبت ورود حضرت امام(رحمه الله علیه) به کشور و رونمایی از تولیدات هنری، مستند و ... از دیگر برنامه های دهه فجر در شهرستان کردکوی است.

حجت الاسلام محمودی با بیان اینکه زنگ انقلاب در مدارس شهرستان کردکوی نواخته خواهد شد، افزود: برگزاری 10 کرسی تلاوت قرآن کریم، برپایی ایستگاه صلواتی توسط هیئت های مذهبی در ایام فاطمیه و دهه فجر، برگزاری 6 نشست با موضوع بانوان نخبه در سطح شهرستان و برگزاری مسابقات ورزشی از دیگر برنامه های دهه فجر شهرستان کردکوی به شمار می رود


خروج