1398/11/06
فرماندار گنبدکاووس خبر داد:

کلنگ زنی و افتتاح 950 میلیارد تومان پروژه در دهه فجر

فرماندار گنبدکاووس گفت: در دهه فجر امسال 950 میلیارد تومان پروژه عمرانی و اشتغالزایی در این شهرستان افتتاح و یا کلنگ زنی می‌شود.

کلنگ زنی و افتتاح 950 میلیارد تومان پروژه در دهه فجر

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان، عبدالقدیر کریمیدر نشست با اصحاب رسانه در ستاد خبری فجر گلستان اظهار کرد: ۶۰۰ برنامه در ایام دهه فجر در شهرستان گنبدکاووس پیش بینی شده که ۱۶۰ برنامه آن شاخص است و در حوزه های هنری، ورزشی و فرهنگی این برنامه ها دیده شده است.

فرماندار گنبدکاووس ادامه داد: در گنبد کاووس ۲۰۰ روستا وجود دارد و بیشترین برنامه های محوری در دهه فجر را در روستاها برگزار خواهیم کرد.

کریمی بیان کرد: مهمترین برنامه ما افتتاح پروژه عمرانی و اقتصادی به شمار می رود و تا به این لحظه ۹۵۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی و اقتصادی قطعی شده است.

وی افزود: تعداد ۱۵۳ پروژه عمرانی و ۱۰۲ پروژه اقتصادی در دهه فجر افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد که این پروژه ها ۶۰۰ نفر  اشتغالزایی به همراه دارد.

فرماندار گنبدکاووس خاطرنشان کرد:  ۷۰ درصد پروژه های دهه فجر شهرستان گنبدکاووس افتتاح و  بهره برداری است و امیدواریم بتوانیم خدمات ارزنده ای به مردم با بهره برداری این پروژه ها ارائه کنیم.

کریمی بیان کرد: تلاش می کنیم که برنامه دهه فجر به وحدت و وفاق اقوام در شهرستان گنبد کاووس کمک کند و بتوانیم مشارکت ۷۴ درصدی مردم در انتخابات گذشته گنبدکاووس را حفظ و ارتقاء دهیم.

وی گفت: جشن های مردمی، دانش آموزی و ... برنامه های دهه فجر را تلاش کردیم به صورت مردمی برگزار کنیم.

فرماندار گنبدکاووس خاطرنشان کرد: راه اندازی زنجیره تخم مرغ و دانه مرغ شرکت کاسپین طلایی چیکایکی از مهمترین پروژه ها در سطح شهرستان گنبدکاووس با اعتبار  ۳۹۰ میلیارد تومان است.

کریمی خاطرنشان کرد: یک پنجم تخم مرغ کشور از تابستان سال آینده با راه اندازی این واحد در گنبد کاووس تولید می شود و در حال حاضر دو فارم از ۵ فارم این شرکت راه اندازی شده است.

وی ابراز داشت: در شهرستان گنبدکاووس کارخانه تولید کاغذ و مقوای با اعتبار ۲۱ میلیارد تومان و کلنگ زنی خوراک دام با اعتبار ۱۲ میلیارد تومان و پروژه تقویت پست های فوق سنگین توزیع برق با اعتبار  ۱۲ میلیارد تومان در دهه فجر به بهره برداری و کلنگ زنی می شود.

انتها پیام./


خروج