رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان: آزادگان جهان اسلام مبارزه با اسرائیل را یک حقیقت جهانی می دانند/ سخنرانی دکتر مقدم فر در راهپیمایی روز قدس
حجه الاسلام والمسلمین احمدی گفت : امروز مسئله حمایت از فلسطین و عدم رسمیت شناسی اسرائیل در منطقه مسئله ایران نیست بلکه جهانی است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان: آزادگان جهان اسلام مبارزه با اسرائیل را یک حقیقت جهانی می دانند/ سخنرانی دکتر مقدم فر در راهپیمایی روز قدس
 ١٣٩٨/٠٢/٢٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
برکات و فضایل ماه مبارک رمضان
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله می فرماید: اگر مردم قدر ماه مبارک رمضان را می دانستند، می گفتند: ای كاش همه سال رمضان بود. در این ماه خوابت، نفس كشیدنت، عبادت است.
 ١٣٩٨/٠٢/١٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
امام جمعه گنبدکاووس:تقویت ذخایر اجتماعی انقلاب اولویت گام دوم است
امام جمعه گنبدکاووس با اشاره به اینکه انقلاب نیازمند صندوق ذخیره اجتماعی، مقاومت و پایداری است، گفت: تقویت این ذخایر برای انقلاب اسلامی اولویت گام دوم است.
 ١٣٩٧/١٢/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
شهدا مقاومت و پویایی جامعه را تبیین می کنند
رئیس سازمان تیلیغات اسلامی گنبدکاووس در مراسم وداع دو شهید گمنام در گنبدکاووس گفت: گرانبها ترین حرکت شهادت است که برای دوام و بقای انسانیت تضمین می دهد و شهدا مقاومت و پویایی را در جامعه تبیین می کنند.
 ١٣٩٧/١٢/١٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس:
انتخاب بهترین پروژه "توسعه روستایی" جهان از استان گلستان
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: پروژه توسعه روستایی خشک کردن میوه با انرژی خورشیدی داشلی برون بهترین پروژه توسعه روستایی جهان معرفی شد.
 ١٣٩٧/١٢/١٤ - نظرات : ٠متن کامل >>